Instagram Booksy

Medycyna Estetyczna · Kosmetologia Medyczna · Częstochowa

The Aesthetics

Świadoma pielęgnacja i precyzyjna medycyna estetyczna pod okiem dr Aleksandry Jadczyk-Florian — indywidualnie dobrane terapie skóry.

The Aesthetics — recepcja gabinetu, Częstochowa
Przewiń
Botoks Mezoterapia Igłowa Osocze PRP Green Sea Peel KRX Hydra Touch 2 Derma'EPN Fibryna PRF Zabiegi Liftingujące Botoks Mezoterapia Igłowa Osocze PRP Green Sea Peel KRX Hydra Touch 2 Derma'EPN Fibryna PRF Zabiegi Liftingujące
Zespół The Aesthetics — Częstochowa

O The Aesthetics

Piękno oparte
na wiedzy medycznej

The Aesthetics to gabinet medycyny estetycznej i kosmetologii medycznej w Częstochowie prowadzony przez dr Aleksandrę Jadczyk-Florian. Łączymy wiedzę medyczną z estetycznym wyczuciem, by każdy zabieg dawał naturalny, przemyślany efekt.

Pracujemy na sprawdzonych technologiach klasy premium — m.in. systemach KRX, Hydra Touch 2 i Vital Injector 2 — oraz bezpiecznych, certyfikowanych preparatach. Każdą terapię poprzedza szczegółowa konsultacja i indywidualny dobór planu pielęgnacji.

0+ Wykonanych zabiegów
5.0 Ocena na Booksy
Częstochowa Gabinet w centrum miasta
@the.aesthetics_clinic

Zabiegi

Medycyna estetyczna
i kosmetologia medyczna

Precyzyjnie dobrane terapie skóry — od zabiegów regeneracyjnych po medycynę estetyczną — w komfortowych warunkach gabinetu w Częstochowie

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej
01

Medycyna estetyczna

Botoks, mezoterapia igłowa Vital Injector 2, Green Sea Peel KRX oraz zabiegi autologiczne PRP — precyzja i naturalny efekt.

Zobacz cennik
Kosmetologia medyczna — gabinet The Aesthetics
02

Kosmetologia medyczna

Peelingi medyczne, karboksyterapia bezigłowa, darsonwalizacja i terapie ukierunkowane na przebarwienia, trądzik oraz naczynka.

Zobacz cennik
Pielęgnacja skóry — produkty The Aesthetics
03

Konsultacje i plan pielęgnacji

Każdy zabieg poprzedza konsultacja i dobór indywidualnej ścieżki terapii — dopasowanej do stanu i potrzeb Twojej skóry.

Zobacz cennik

Obszary terapii

Nad czym
pracujemy

Redukcja zmarszczek
Nawilżenie skóry
Stymulacja kolagenu
Zabiegi liftingujące
Terapie na przebarwienia
Trądzik i blizny
Skóra naczyniowa i wrażliwa
Leczenie nadpotliwości
The Aesthetics — wnętrze gabinetu
"Świadoma pielęgnacja
zaczyna się od dobrej diagnozy"

Rezultaty

Efekty widoczne
od pierwszej wizyty

Każdy zabieg planujemy z myślą o naturalnym, harmonijnym efekcie. Poniżej przykładowa dokumentacja przed i po jednym z zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.

  • Redukcja zmarszczek mimicznych czoła
  • Spłycenie linii międzybrwiowych
  • Efekt utrzymujący się 4–6 miesięcy
Zobacz więcej metamorfoz
The Aesthetics — efekty zabiegu przed i po
Przed / Po Botoks

Cennik

Przejrzyste
ceny zabiegów

Bezpłatna konsultacja lekarska przed każdym zabiegiem. Ceny orientacyjne — ostateczna wycena ustalana indywidualnie podczas konsultacji.

Konsultacja lekarskaBezpłatna
Botoks — Full Faceod 900 zł
Botoks — leczenie nadpotliwości pachod 1200 zł
Botoks — leczenie nadpotliwości dłoniod 1300 zł
Botoks na mięsień platysma (szyja)od 1000 zł
Green Sea Peel KRX — twarz / szyja / dekoltod 300 zł
Mezoterapia igłowa Vital Injector 2 — twarzod 450 zł
Mezoterapia igłowa — okolica okaod 350 zł
Oczyszczanie wodorowe Hydra Touch 2od 350 zł
Zabiegi na skórę głowyod 300 zł
Derma'EPN — mezoterapia mikroigłowa z elektroporacjąod 500 zł
Osocze bogatopłytkowe PRP — twarzod 600 zł
Fibryna PRF — pod oczy / na twarzod 700 zł
Blue Peel KRXod 350 zł
Laser Peel KRXod 450 zł
Karboksyterapia bezigłowa KRXod 300 zł
Darsonwalizacjaod 150 zł
Zabiegi na trądzikod 300 zł
Terapie na przebarwieniaod 350 zł
Zabiegi na bliznyod 350 zł
Zabiegi na skórę wrażliwą i naczyniowąod 320 zł
Terapie nawilżająceod 280 zł
Zabiegi liftingująceod 400 zł
Zabiegi rozjaśniająceod 300 zł
Zabiegi stymulujące produkcję kolagenuod 400 zł
Zarezerwuj termin na Booksy

Ceny orientacyjne. Pełny i aktualny cennik dostępny na Booksy.

Nadzór lekarski

Zabiegi medycyny estetycznej prowadzone przez dr Aleksandrę Jadczyk-Florian

5.0 na Booksy

Rezerwacja online i opinie zadowolonych pacjentek

Częstochowa

Gabinet w sercu miasta — komfortowe wnętrze i uwaga na każdy detal

Bezpłatna konsultacja

Każdy zabieg poprzedza indywidualna konsultacja i dobór terapii

The Aesthetics — recepcja gabinetu Częstochowa

Rezerwacja

Umów się na
swoją konsultację

Zarezerwuj wizytę online przez Booksy lub napisz do nas na Instagramie